BSNODS v2.0 | Veritabanı ve İletişim Platformu


  Profesyonel Hizmet, Doğru Bilgi, Online Çözüm

Türkiye’nin ilk ve tek online basın veritabanı ve servis platformu BSNODS, en doğru veritabanı ve en işlevsel teknolojik altyapıyı iletişim ve halkla ilişkiler ajanslarının hizmetine sunuyor !


İletişim profesyonellerinin medya ilişkilerinde yaşadığı sorunlara çözüm getirmek amacıyla yola çıkarak geliştirilen BSNODS, iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler firmalarının yanısıra medya ilişkilerini kendi bünyelerinde yöneten firmalar için vazgeçilmez bir araç.

BSNODS’nin sürekli güncellenen basın veritabanında ihtiyacınız olan yayının veya medya mensubunun iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi BSNODS uzmanlığı ile hazırlanan geniş yelpazedeki medya listelerindeki gazetecilere basın bültenlerinizi yüksek çözünürlüklü görsellerle servis edebilir, ve servis edilmiş basın bültenleri ile ilgili raporlara ulaşabilirsiniz.

Üstün özelleştirme özelliklerine sahip olan BSNODS ile veritabanında bulunan tüm yayın ve gazetecilere sadece sizin görüntüleyebileceğiniz şekilde özel notlar ve kişisel bilgiler (doğum tarihi, tutuğu takım, cep telefonu, ev adresi, vb..) ekleyebileceğiniz gibi BSNODS listelerini de kullanarak özel basın listeleri oluşturmanız mümkün.

 
BSNODS’nin iletişim profesyonellerinin hayatını kolaylaştıracak dünyasını yakından tanımak için demo kullanıcı hesabı başvurusu yapın:
 
  İsminiz
  Çalıştığınız Firma
  Firmanızın Sektörü
  Göreviniz
  e-Posta Adresiniz
  Ofis Telefonunuz
  Mobil Telefonunuz
  Kullanıcı Adı
  Şifre
  Şifre (Tekrar)
   

 

Copyright © 2008-2010 bsnods.com All Rights Reserved | BSNODS v1 (Eski Versiyon)